M&P logo

Pantone

PANTONE je medzinárodne uznávaný komunikačný systém farieb. Môžete zadať PANTONE farby s istotou, aj keď vaša výroba je na druhom konci sveta.

Príručka a sprievodca pre výber, porovnanie a určenie PANTONE farby pre grafikov, dizajnérov, predajcov farieb, obchodníkov a tlačiarov.

Farebné možností, ako popustiť uzdu svojej vášni a tvorivosti!

Oslavujeme 50 rokov brilantné farby!

pantone

Pantone Formula Guide Solid Coated & Uncoated (Plus Series 2016)

Pantone Formula Guide Solid Coated & Uncoated (Plus Series 2016)

PANTONE Formula Guide Solid Coated & Uncoated (Plus Series 2016) sú dva vejárovité vzorkovníky priamych farieb PANTONE opísaných číslom a názvom vrátane informácií o ich miešaní zo základných štrnástich farieb Pantone v percentuálnej definícii. Jedná sa o dva samostatné vejárovité vzorkovníky tlačené na coated a uncoated papieri. Celkom vzorkovník obsahuje 1867 priamych farieb PANTONE v oboch variantoch coated a uncoated. Tieto vzorkovníky slúžia ako najrozšírenejšia referencia priamych farieb pre ich aplikáciu do tlače a komunikácii. K dispozícii sú ku vzorkovníku nástroje ako PANTONE Color Manager Software (na stiahnutie zadarmo po registrácii vzorkovníka) - slúži k aktualizácii priamych farieb vo vašich aplikáciách (Adobe, Quark, Corel ), indikátor Lighting Indicator pre kontrolu svetelných podmienok pre správnu vizualizáciu priamych farieb a fotografický terč ColorChecker.

PANTONE Color Bridge Guide Coated / Uncoated (Plus Series 2016)

PANTONE Color Bridge Guide Coated Uncoated (Plus Series 2016)

PANTONE Color Bridge Guide Coated / Uncoated (Plus Series 2016) sú dva porovnávacie vzorkovníky, ktoré zobrazujú vedľa seba priamu farbu PANTONE a jej najbližší CMYKový ekvivalent vrátane percentuálneho vyjadrenia. Jedná sa o sadu dvoch vzorkovníkov vytlačených na natieranom (Coated) a nenatieranom (Uncoated) papieri. Celkovo obsahujú vzorkovníky 1845 farieb. Ďalej vzorkovníky poskytujú informácie o hodnotách farby tiež v sRGB farebnom priestore a HTML kódu. K dispozícii sú ku vzorkovníkom nástroje ako PANTONE Color Manager Software (na stiahnutie zadarmo po registrácii vzorkovníka) - slúži k aktualizácii priamych farieb vo vašich aplikáciách (Adobe, Quark, Corel), indikátor Lighting Indicator pre kontrolu svetelných podmienok pre správnu vizualizáciu priamych farieb a fotografický terč ColorChecker.

PANTONE CMYK Guide Set Coated & Uncoated

PANTONE CMYK Guide Set Coated & Uncoated

Jeden z najpredávanejších a najvýhodnejších pomocníkov pre pracovníkov predtlačovej prípravy a tlačiarní. Jedná sa o dva vejárovité CMYKové vzorkovníky, ktoré obsahujú 2868 farieb (vyjadrené v percentách CMYK a chromaticky zoradené) na natieranom (Coated) a nenatieranom (Uncoated) papieri.

Toto je CMYK vzorkovník, neobsahuje žiadne priame farby PANTONE!

Pozor: Často sa zamieňa s porovnávacím vzorkovníkom PANTONE Color Bridge Guide!

PANTONE Premium Metallics Coated

PANTONE Premium Metallics Coated

čo je vejárovitý vzorkovník obsahujúci 300 nových metalických PANTONE Premium Metallics farieb. Jedná sa o ďalšiu doplňujúcu sadu existujúcich klasických metalických farieb. Nové metalické farby sú žiarivejšie, môžu byť potiahnuté a vytlačené bez straty lesku a poškodenie. Vzorkovník je k dispozícii iba na natieranom (Coated) papieri. K dispozícii sú ku vzorkovníku nové nástroje ako PANTONE Color Manager Software - slúži k aktualizácii priamych farieb vo vašich aplikáciách (Adobe, Quark, Corel) a indikátor ColorChecker pre kontrolu svetelných podmienok pre správnu vizualizáciu priamych farieb.

PANTONE Pastels & Neons Coated / Uncoated

PANTONE Pastels & Neons Coated Uncoated

PANTONE Pastels & Neons Coated / Uncoated (Plus Series) je úplne nový vejárovitý vzorkovník obsahujúci 154 PANTONE pastelových priamych farieb a 56 úplne nových neónových žiarivých farieb na natieranom a nenatieranom papieri v rámci jedného vzorkovníka. K dispozícii sú ku vzorkovníku nové nástroje ako PANTONE Color Manager Software - slúži k aktualizácii priamych farieb vo Vašich aplikáciách (Adobe, Quark, Corel) a indikátor ColorChecker pre kontrolu svetelných podmienok pre správnu vizualizáciu priamych farieb.

PANTONE Metallic Guide Coated

PANTONE Metallic Guide Coated

Vejárovitý vzorkovník obsahujúce 301 špeciálnych metalických PANTONE farieb.

PANTONE Essentials (2016)

PANTONE Essentials (2016)

PANTONE Essentials (6-guides set Plus Series 2016) je najkomplexnejšia sada farebných vzorkovníkov PANTONE. Obsahuje celkom šesť najpoužívanejších vzorkovníkov Pantone farieb, ktoré sú dodávané v praktickom puzdre. Skladá sa:

1) z dvoch vejárovitých vzorkovníkov priamych farieb s názvom PANTONE Formula Guide Solid Coated / Uncoated (Plus Series 2016) na natieranom a nenatieranom papieri, z ktorých každá varianta má celkom 1867 priamych farieb Pantone vrátane informácii o ich miešaní zo základných farieb PANTONE.
2) z dvoch CMYKových vejárovitých vzorkovníkov PANTONE CMYK Color Guide Coated & Uncoated Set, v ktorom nájdeme 2868 farieb definovaných v CMYK hodnotách na natieranom a nenatieranom (Coated / Uncoated) papieri.
3) z dvoch porovnávacích vzorkovníkov PANTONE Color Bridge Guide Coated / Uncoated (Plus Series 2016), tieto porovnávacie vzorkovníky obsahujú vedľa seba priamu farbu Pantone a jej najbližší CMYKový ekvivalent vrátane percentuálneho vyjadrenia. Sú vytlačené na natieranom a nenatieranom papieri (Coated / Uncoated). Celkom tu nájdeme 1845 farieb.

K dispozícii sú ku vzorkovníkom nové nástroje ako PANTONE Color Manager Software - slúži k aktualizácii priamych farieb vo vašich aplikáciách (Adobe, Quark, Corel) a indikátor ColorChecker pre kontrolu svetelných podmienok pre správnu vizualizáciu priamych farieb.

 

Všetky tieto vzorkovníky ponúkame i vo forme trhacích čipov.
V prípade, že máte záujem o ďalšie produkty od spoločnosti x-rite PANTONE kontaktujte nás na emailovej adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. .

 

 

Dostupné knižnice:

FORMULA GUIDE Solid Coated and Solid Uncoated
COLOR BRIDGE Coated and Uncoated
PASTELS & NEONS Coated and Uncoated
PREMIUM METALLICS Coated
Goe Guide COATED and UNCOATED
Goe Bridge COATED
CMYK Coated and Uncoated
FASHION + HOME paper
FASHION + HOME cotton
FASHION + HOME nylon brights

AGFA ESKO X-Rite Epson Apple OKI Adobe Efi
šipka hore