M&P logo

OPTIMUS

rsz optimus logo cmyk 300Britská spoločnosť Optimus pôsobí na trhu informačných systémov už desiatky rokov. V roku 2014 Optimus vstúpil na slovenský trh, na ktorom ho zastupuje firma M&P spol. s r.o. Produkty spoločnosti Optimus sa vyznačujú maximálnou možnou prispôsobiteľnosťou zákazníkovi, automatizáciou podnikových procesov, nízkymi cenami oproti konkurenčným produktom na trhu a hlavne perfektnými službami a podporou zákazníkom.

 
Oficiálna stránka Optimus.
 

Manažérsky informačný systém (MIS) Optimus dash bol navrhnutý pre všetky typy Printových spoločností s rôznymi typmi strojového parku od: flatbedu, veľkoformátu, digitálu, hárkových strojov, sieťotlače, flexotlače, termálnej tlače a, samozrejme aj klasický ofset. Toto široké pokrytie je možné hlavne vďaka obrovskej flexibilite a prispôsobiteľnosti systému Optimusu.

Optimus dokáže pokryť takmer všetky podnikové procesy, a to od kontaktovania zákazníkom buď formou emailu alebo telefonického kontaktu, až po samotnú fakturáciu a expedíciu priamo k zákazníkovi. MIS Optimus je určený hlavne pre menšie a stredné podniky, ktoré si nemôžu dovoliť investovať vysoké finančné prostriedky do drahých informačných systémov, ktoré sú momentálne na trhu.

Optimus dash

Optimus Cloud

Umožňuje bezproblémový a automatizovaný prístup k nákupu výrobkov a okamžitý prístup k informáciám. Plne prepojený s optimus dash.

Optimus Cloud Mobile

AGFA ESKO X-Rite Epson Apple OKI Adobe Efi
šipka hore