M&P logo

OKI ES5431dn

farebná A4 tlačiareň s ekonomickou prevádzkou

oki es5431dn

Táto tlačiareň formátu A4 je ideálnou voľbou pre náročné pracovné skupiny, ktorým ponúka maximálnu návratnosť investície spoločne s vysokou výkonosťou a mnohými ďalšími vlastnosťami, ktoré šetria náklady. Obojstranná rýchla a spoľahlivá tlač v kompaktnom zariadení je vhodná do firiem s požiadavkami na veľký objem profesionálne vytlačených dokumentov. Podpora PCL/PS uľahčuje tlač grafických materiálov. Tlačiareň ES5431dn je založená na osvedčenej LED technológii. Vďaka jej vysokej spoľahlivosti vám môžeme na všetky produkty poskytnúť trojročnú záruku.

Všestranná ekonomická tlač

Flexibilne spracovanie médií v spojení s vysoko kvalitnou farebnou obojstrannou tlačou a unikátnou aplikáciou OKI Template Manager umožňuje malým firmám ťažiť z výhod tlače najrôznejších materiálov priamo na pracovisku.

Zvyšuje produktivitu a efektivitu

Kombinácia rýchleho procesoru a veľkej pamäti zaručuje vysokú rýchlosť tlače a krátku dobou tlače prvej stránky. Objemný štandardný zásobník papiera a multifunkčný podávač umožňuje ďalšiu nepretržitú tlač a vďaka sieťovému pripojeniu je možné tlačiareň zdieľať viacerými užívateľmi.

Ergonomické kompaktné zariadenie s intuitívnym ovládaním

Znižuje náklady a zmenšuje dopad na životné prostredie

AGFA ESKO X-Rite Epson Apple OKI Adobe Efi
šipka hore