M&P logo

OKI ES4131

Výkonná A4 čiernobiela tlačiareň pre každodenné použitie

OKI ES4131

Pokiaľ potrebujete čiernobielu tlačiareň, ktorá splní všetky požiadavky na vysoké objemy tlače a zároveň potrebujete udržať rozpočet na prijateľnej úrovni, potom je ES4131 tou pravou tlačiarňou pre vašu kanceláriu. Bola navrhnutá pre maximálnu efektívnosť a štandardne ponúka pokročilé funkcie ako je napr. obojstranná tlač. To všetko v kompaktnom dizajne, hodiacim sa na každú pracovnú plochu a s rýchlosťou tlače až 38 strán za minútu.

Vysoká produktivita

Okrem vysokej rýchlosti tlače ponúka tlačiareň rozlíšenie 1200 x 1200 dpi, 64MB pamäť (rozšíriteľnú na 320 MB) a výkonný 330MHz procesor. Kapacitu papiera je možné rozšíriť až na 880 listov, na viac je k dispozícii multifunkčný podávač na 100 listov. To všetko dopĺňa software Template Manager, s ktorým ľahko zvládnete tvorbu celej rady firemných dokumentov.

Maximálna hospodárnosť

Kompaktný dizajn umožňuje umiestnenie tlačiarne na ktorýkoľvek pracovný stôl vo Vašek kancelárii. Ďalšie užitočné funkcie ako je automatická duplexná tlač, úsporný režim a oddelený spotrebný materiál ušetrí vaše peniaze.

Vďaka sieťovému rozhraniu a populárnemu softwaru PrintSuperVision, tlačiareň ľahko zapojíte do siete vrátane možnosti jej spravovania na diaľku.

Spoľahlivosť

Maximálna spoľahlivosť znamená maximálnu návratnosť vaše investície. ES4131 používa rokmi osvedčenú digitálnu technológiu LED, vďaka ktorej uspokojí požiadavky i tých najnáročnejších pracovných skupín.

AGFA ESKO X-Rite Epson Apple OKI Adobe Efi
šipka hore