M&P logo

EFI

Digitálny nátlačok je nevyhnutnosťou v príprave tlače

efi

Ponúkame Vám to najlepšie, čo na trhu je, a to spojenie špičkových tlačiarní Epson a softvérového ripu EFI. Softvér EFI sa stará o dokonalú simuláciu farieb podľa zadaných ICC profilov a potrebných korekcií a tlačiarne Epson vytlačia farebne presne a verne výstup na príslušné médium.

Nová verzia EFI Fiery XF 7.0

fiery

Predtým EFI Colorproof XF, vlastné definície užívateľského rozhrania, podpora priamych farieb a ich optimalizácia, podpora najnovších PANTONE Plus Series knižníc, integrácia EFI Color Profiler Suite, kalibrovanie monitorov priamo v Color Tools, podpora  spektrofotometrov X-Rite i1Pro 2

Najnovšie funkcie

Voliteľné moduly

efi

Layout Option

Zvýšiť produktivitu, znížiť objem odpadu, ušetriť čas a náklady elimináciou chýb s plne integrovanými možnosti rozvrhnutia Layout-u XF, zamerané špecificky na užívateľa veľkoformátových digitálnych tlačiarní. Ak chcete znížiť spotrebu materiálu alebo optimalizovať dokončovací pracovný postup, môžete vytvárať pokročilý nesting.

Color Profiler Option

Získajte pokročilé nástroje správy farieb a zvýšenie výkonu s možnosťou Color Profiler založený na preslávenej Fiery Color Profiler Suite. Tento nástroj Vám umožní rýchlo a ľahko vytvárať ICC profily všetkých druhov materiálov. Táto možnosť vám umožňuje vytlačiť rôzne testovacie terče a merať s podporovanými spektrofotometrami a robiť úpravy profilov.

Color Verifier Option

Zaručuje zákazníkom záruku kvality farebnosti tým, že umožňuje zamestnancom pracovať kdekoľvek s rovnakými farbami, aby viedli k rovnakým farebným výstupom zakaždým. Flexibilná možnosť tiež podporuje celý rad meracích prístrojov a kontrolných prúžkov a umožňuje kontrolovať a porovnávať svoje výsledky voči normám ISO, nastaviť svoje vlastné štandardy kvality a definovať jednotlivé hodnoty tolerancie alebo priemer všetkých hodnôt. Slúži aj ako voľba pre certifikovaný nátlačok.

Dot Creator Option

Rieši problematiku rastra, umožňuje načítať dáta so súvislým tónom a prevádza ich rastrovanie pre výstup na ink-jetovú tlačiareň - bez potreby akéhokoľvek RIPu pred osvitkou či CTP zariadením. Vytvára rastrové nátlačky, ktoré umožňujú vynikajúcu simuláciu osvitu, flexo a sieťotlače a za použitia pc a inkjetovej tlačiarne umožňuje vytváranie fólií - tento modul je využívaný ako CtF - Computer To Film ako náhradu klasických ofsetových filmov.

Dot Creator Option

Podpora tlače digitálnych nátlačkov s rastrom z už predtým naripovaných dát na ripe pred osvitom alebo CTP. Načítava jednobitové súbory produkované RIPmi k osvitovým jednotkám alebo CTP zariadení, zlučuje a odosiela ich ako výstup na Vašu inkj-etovú tlačiareň, pričom udržuje originálny raster. Jednobitové súbory sú dátový formát produkovaný RIPmi pred osvitovými jednotkami a CTP zariadeniami a obsahujú rastrové dáta s vysokým rozlíšením a so separovanými plátmi, z ktorých sú produkované filmy alebo tlačové platne.

Production Option

Transformuje Vašu veľkoformátovú tlačiareň do rýchleho riešenia výroby, ktorá dosahuje vysokú produktivitu a vynikajúcu kvalitu farieb. Výborné riešenie pre služby, ako je plagát a banner, ako zvýšiť spokojnosť zákazníkov. Navyše, voľba vám umožňuje nastaviť farbu ručne, aby spĺňala všetky požiadavky zákazníka.

Spot Color Option

Zaisťuje ideálne priame farby zakaždým. EFI spolupracuje s poprednými systémami priamych farieb Pantone, ako HKS, Toyo a DIC ™ a zaisťuje, že Colorproof XF definície priamych farieb zodpovedajú pôvodnej definícií priamych farieb. Kontrola poltónov a plných poltónov, definície priamych farieb vo farebných priestoroch Lab (merané spektrofotometrom) a CMYK/CMYKOM (manuálne definované).

Printer Options M, XL and XXL

podporuje mnoho výstupných zariadení, ako sú ink-jetové, LED a laserové tlačiarnie. Printer Option M podporuje A3/A2 tlačiarnie so šírkou tlače 18 ". Printer Option XL obstaráva tlačiarne so šírkou tlače 19" až 24 ", zatiaľ čo Printer Option XXL je určená pre tlačiarne so šírkou tlače nad 25". Základný balík obsahuje Printer Option M, ale môžete pridať ďalšie možnosti tlačiarne kedykoľvek.

Cut Server Option

Zvyšuje produktivitu práce, bez problémov pripojíte váš job na výstup a dokončovacie procesy. Toto automatizované riešenia podporuje 1200 rezacích zariadení a tabuliek zahŕňajúcich viac ako 70 rôznych výrobcov z celého sveta, čo vám ušetrí drahocenný čas tým, že eliminuje potrebu pracovať s rôznymi softvérovými aplikáciami pre každé vyrezávanie frézu. Riešenie je ľahké k použitiu a k nastaveniu, bez ohľadu na úroveň zručností.

AGFA ESKO X-Rite Epson Apple OKI Adobe Efi
šipka hore