M&P logo

Veľkoformátová digitálna tlač

Pre veľkoformátovú tlač má Agfa dve základné rady digitálnych UV LED veľkoformátových tlačiarní

Séria: Anapurna UV LED H - Roll to Roll + Rigid

Agfa Anapurna LED

V pomere investičné náklady verzus produktivita so škálou potlačiteľných materiálov je séria tlačiarní Agfa Anapurna ideálnou voľbou. Žiadny iný typ tlačiarne nepotlačí takú širokú škálu materiálov vo vysokej kvalite za také nízke investičné náklady.

Séria: Jeti Mira LED - Skutočný flatbed + Roll to Roll

Jeti Mira LED

Jeti Mira LED je skutočná robustná stolová/flatbed tlačiareň, ktorá predstavuje ideálnu voľbu pre tlač s bielou alebo lakom na ťažké doskové materiály pre vonkajšiu i vnútornú reklamu. Jeti Mira LED je možné obstarať i s roll to roll systémom.

Séria: Jeti Tauro LED - Vysokoprodukčná hybridná LED tlačiareň

tauro

UV LED séria tlačiarní Jeti Tauro je pravá hybridná tlačiareň, ktorá je robustná a pritom jednoduchá na ovládanie a zvláda extrémne pracovné zaťaženie 24hod./7 dní neustálej prevádzky širokej škály pevných-doskových a flexibilných materiálov.

Série tlačiarní Anapurna, Jeti Mira a Jeti Tauro sa dajú použiť na takmer neobmedzenu škálu materiálov či už doskových alebo rolových. Tlačiarne vďaka najmodernejšej technológií LED poskytujú okamžité vytvrdzovanie, nízku teplotu pri vytvrdzovaní vďaka čomu je možné lepši potlačiť materiály citlivé na teplo.  Tlačiarne je možné zaobstarať s bielou alebo lakom, čo zabezpečuje pridanú hodnotu do výsledného produktu tlače. Tlačiarne sú ideálne do oblasti výroby a potlače POP/POS, displejov, plagátov, transparentov, bannerov, vlajok, fleet displejov, výstavných  panelov, stavebných oznámení, reklamných panelov a mnohé ďalšie použitia.

AGFA ESKO X-Rite Epson Apple OKI Adobe Efi
šipka hore