M&P logo

CTP formátu B2

Agfa :Avalon N4

avalon n4

Je termálne CTP formátu B2 , ktoré je schopné osvitovať digitálne termálne platne tak aj tzv. bezprocesné platne, ktoré nie je potrebné ďalej chemicky spracovať. CTP môže byť súčasťou automatickej linky, kde platne sú brané zo zásobníka platní, prechádzajú cez samotné CTP – Avalon a pokračujú ďalej do oplachovej jednotky (alebo vyvolávacieho automatu) a pokračujú na tzv. stohovač platní, ktorý platne prevráti do šikmej polohy, tak aby sa vzájomne nepoškriabali.

:Avalon N4 ponúka rýchly, kvalitný osvit, na veľký rozsah platní čím zvyšuje celkovú produktivitu a všestrannosť použitia.

:Avalon N4 poskytuje vysoko kvalitnú produkciu platní pre malé a stredne veľké komerčné tlačiarne a aj packaging, ktoré chcú zaviesť prvýkrát CTP systém, alebo chcú vylepšiť existujúce zariadenie.

:Avalon N4 pracuje s bezprocesnými platňami ako sú:

Bezprocesné platne Agfa :Azura a :Amigo poskytujú efektívnejšiu alternatívu voči tradičným termálnym platniam. Pri použití platní :Azura sa kompletne odstráni nebezpečné prostredie chemikálií. Znižujú sa výrobné náklady a kroky v procese spracovania, ktoré pomáhajú zefektívniť Vaše workflow.

:Avalon N4 - hlavné výhody

Agfa :Avalon V4

avalon v4

Agfa :Avalon V4 je následovník úspešného CTP na fialové platne Agfa :Palladio II. CTP použivá laser s vlnovou dĺžkou fialového svetla a preto nepotrebuje pri osvite používať takú energiu ako termálne CTP. Platne pre :Avlon V4 však reagujú na denné svetlo a preto pri manipulácii s nimi je potrebné používať žlté svetlo, :Avalon V4 je kompletná linka s podávačom platní, cez samotné CTP až po výstupný stôl, takže tu nie potrebné žlté svetlo. To je potrebné v miestnosti, kde sa vkladajú platne do zásobníka.

:Avalon V4 je veľmi efektívne z hľadiska nákladov vďaka svojmu spoľahlivému fialovému laseru, ktorý zaisťuje konzistentný osvit na obdobie viac ako 10 rokov bez nutnosti výmeny.

Ak máte záujem o bližšie informácie prosím kontaktuje nás na našej mailov adrese Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo telefonicky na: 0903 804 143

Ďalšie informácie získate na stránkach firmy AGFA.

AGFA ESKO X-Rite Epson Apple OKI Adobe Efi
šipka hore