M&P logo

Agfa workflow a software

Firma Agfa je dlhé roky jeden z hlavných lídrov v oblasti vývoja prepress technológie. Ako prvá začala s PDF workflow pred viac ako 15 rokmi, keď ešte budúcnosť PDF nebola vôbec jasná. PDF workflow sa stal dnes už štandardom aj pre ostatných výrobcov CTP systémov.

PDF workflow ApogeeX

apogeexlogo

Workflow Agfa ApogeeX je to špičkové PDF workflow s najmodernejším ripom, ktorý spĺňa posledné štandardy firmy Adobe. ApogeeX má modulárnu konštrukciu a jednotlivé workflow sa budujú jednoducho, cez grafický interfejs len jednoduchým ťahaním ikon a spájaním do funkčného celku. Jednotlivé workflow je možné vetviť, a to aj podmienene podľa vyhodnotenia prichádzajúceho súboru. Workflow je typu klient – server a má viac úrovní prístupu podľa definovaných práv. ApogeeX klient je možné spustiť na platforme Windows aj Macintosh. Samotný server môže byť nainštalovaný na jednom počítači, alebo pri potrebe väčšieho výkonu rozdelený na viac serverov. Funguje tu tzv. systém fault tolerance, ktorý zabezpečí automatický presun úloh pri náhodnom výpadku jedného z počítačov. Systém ApogeeX je ucelený komplexný systém, ktorý v sebe zahŕňa aj kompletný ColorManagement a riadenie farebnosti s výstupom na certifikovaný, alebo vzdialený nátlačok.

Agfa :Apogee InkSave

softvér umožňujúci šetrenie farieb:

Modul Apogee InkSave je voliteľnou súčasťou známeho PDF workflow ApogeeX už od verzie 4.0. Úspora nákladov na farby je kľúčovým faktorom tohto softvéru, ale Apogee InkSave ponúka lepšiu farebnú stabilitu v tlači, ale aj výbornú celkovú kvalitu a zhodnú farebnosť obrazu. Čo všetko vlastne tento softvér robí:

Hlavné výhody :Apogee InkSave

Softvér na tvorbu cenín

Do oblasti tvorby cenín a tlače s bezpečnostnými prvkami je určený modul pre Adobe Illustrator – Agfa SecuSeal.

AGFA ESKO X-Rite Epson Apple OKI Adobe Efi
šipka hore